alyona alyona випустила кліп про Буллінг

«У нашому житті є моменти, які ніколи не забуваються і назавжди залишаються в пам’яті». Зірка українського хіп-хопу alyona alyona саме цією фразою місяць тому почала серію публікацій в Instagram, присвячених гострій соціальній проблемі – дитячому та підлітковому Буллінг. У школі дівчина сама часто піддавалася глузуванням, тому не з чуток знає, наскільки жорстокі можуть бути деякі діти. Зараз вона відкрито говорить про це, закликаючи людей не залишатися байдужими.

Логічним продовженням став новий кліп артистки, який називається “Булінг”. Зйомки кліпу проходили в одній з українських шкіл, в покинутій будівлі, і біля метро “Виставковий центр”, а режисером став DELTA ARTHUR. Компанія підлітків-хуліганів знущається над “незвичайними” особистостями, а alyona alyona, змінюючи супергеройський образи і ролі, захищає їх. Паралельно вона показує, що їх “незвичайність” – це абсолютно нормально. alyona alyona з’являється в відео в ролі школярки з косичками, брутальної фанатки панка, готічекого дівчата і баскетболістки, приміряючи на себе різні соціальні типажі.

Також alyona alyona закликає передплатників ділитися своїми відвертими історіями на цю тему під хештег # освiжівпевненiсть.