Ексклюзив: ONUKA про гастролі в Китаї

“Мені часто казали, що потрібно їхати в Азію, тому що ми маємо незвичний вигляд і специфічне звучання. Від початку проекту ONUKA японська публіка проявляла до нас багато уваги. Якийсь час я чула, що в Китаї всюди грає Vidlik. Але реалізувати гастролі Китаєм – складно, цьогоріч це вдалося завдяки Посольству України в Китаї.

Нас попередили, що китайці можуть аплодувати лише наприкінці виступу, як на концертах класиків. Тому ми хвилювались, як нас сприймуть. Виступи проходили у величезних залах з сидячими місцями: першим майданчиком для сольного концерту став театр Guangzhou Opera House, сконструйований Захою Хадід. Навіть побувати в цьому театрі – велика честь, а виступати на його сцені – це взагалі межа мрій. У головній залі цього ж театру проходив музичний фестиваль, куди приїхали дуже багато артистів зі всього світу. Це була зала десь на 2000 людей, і ми грали лише один трек – ZENIT.

Третій виступ – наш сольний концерт – відбувся у Тяньцзіні, в залі на тисячу людей. Нам казали, що китайська публіка, якщо їй щось не подобається, може почати кривитися або ще якось виражати свою реакцію. Ми були готові до будь-чого, але нас прийняли дуже тепло, емоційно. Публіка складалася десь на 70-80% з китайської аудиторії, а решта – з української громади, яка надзвичайно підтримала. “